Spektakl „Przyszedł mężczyzna do kobiety” w Radzyniu

Radzyńskie Stowarzyszenie „Podróżnik” we współpracy z Radzyńskim Ośrodkiem Kultury zaprasza na spektakl teatralny pt. „Przyszedł mężczyzna do kobiety” autorstwa Siemiona Złotnikowa. Odbędzie się on 19 marca 2017 r. (niedziela) w sali kina „Oranżeria” w Radzyniu Podlaskim. Początek o godz. 17:00.

Spektakl „Przyszedł mężczyzna do kobiety” to wzruszająca komedia o miłości, poszukiwaniu zrozumienia i bliskości drugiego człowieka. Historia o potarganych życiem ludziach, których smutne i powszechne troski przemieniają się w namiętne uczucie. Miłość Niny i Wiktora jest dowodem na to, że życie bez ukochanej osoby jest jałowe i smutne. To sztuka o każdym z nas. Być może stanie się pomocna w rozwiązaniu naszych uczuciowych dylematów? Spektakl prezentowany jest w dwóch aktach. Trwa 120 minut wraz z 15-minutową przerwą.

Główne role w spektaklu grają Violetta Arlak i Tadeusz Chudecki, znani aktorzy teatralni, filmowi i telewizyjni.

Violetta Arlak – przez dziewięć lat występowała w Teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach, gdzie zagrała trzydzieści głównych ról. Dzisiaj można ją podziwiać na deskach warszawskich teatrów. Sześciokrotnie nagradzana uznaniem widzów w plebiscycie „Dzikie Róże”, największą popularność zyskała dzięki rolom w serialach „M jak miłość”, „Ranczo” oraz w filmach „Dzień świra” Marka Koterskiego i „Obywatel” Jerzego Stuhra.

Tadeusz Chudecki – znany również z programów dla dzieci. Wielką popularność przyniosła mu rola Henia w serialu „M jak miłość”. Jako podróżnik-pasjonat zwiedził przeszło 120 krajów i napisał trzy książki: „Podróże na każdą kieszeń”, „Dalej w drogę” oraz „Historia jednej podróży – Azja”. Od niedawna realizuje autorski program dla TVP pt. „Podróże z Chudeckim”.

Bilety w cenie 50 zł można nabyć w Radzyńskim Ośrodku Kultury (ul. Jana Pawła II 4) w godz. od 10:00 do 16:00. Grupowe zamówienia biletów przyjmuje Robert Mazurek, tel. 606-234-320.

Przyjdź, zobacz! Przyjdź pośmiej się z nami! Przyjdź i zacznij bardziej kochać!