Katarzyna i Cezary Żak wystąpią w Radzyniu!

Radzyńskie Stowarzyszenie „Podróżnik” we współpracy z Radzyńskim Ośrodkiem Kultury zaprasza na występ Katarzyny i Cezarego Żaków pt. „Dziś wieczór z teatru do kabaretu”. Przedstawienie, organizowane w ramach 4. edycji „Radzyńskich Podróży Teatralnych”, odbędzie się 6 kwietnia 2018 r. (piątek) w sali kina „Oranżeria” w Radzyniu Podlaskim. Początek o godz. 18:00.

– Występ Katarzyny i Cezarego Żaków będzie składał się z piosenek takich autorów jak Agnieszka Osiecka, Wojciech Młynarski czy Jonasz Kofta. Ponadto widzowie wysłuchają monologów satyrycznych opisujących zawód aktora i wszystkie związane z nim śmieszne sytuacje wynikające ze spotkań z widzami. W ponad godzinnym programie aktorzy odegrają również scenki z popularnego serialu „Ranczo” – powiedział nam Robert Mazurek, dyrektor Radzyńskiego Ośrodka Kultury.

Sponsorami spektaklu są: firma drGerard, Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Radzyniu Podlaskim. Więcej o wydarzeniu można dowiedzieć się na www.podroznik-radzyn lub www.facebook.com/radzyn.teatr

Bilety w cenie 50 zł można nabyć w Radzyńskim Ośrodku Kultury (ul. Jana Pawła II 4) w godz. od 10:00 do 15:00. Grupowe zamówienia biletów przyjmuje Robert Mazurek, tel. 606-234-320.